AUTOMOBILI NA NOGOSTUPU Riješeno

Nadležnost UO za prostorno uređenje 1 | Završeno: 01.01.1970

Kategorija: Promet | Datum: 22.09.2019

Opis problema

Molim vas da se oslobodi nogostup od automobila. Staviti "gljive", stupiće ili bilo što drugo. Ista slika svaki dan!

Galerija :: Zatečeno stanje

moj|Knin.hr :: Odgovor

Navedeni problem je već prije evidentiran od nadležnih službi Grada Knina te je o navedenom isvješćena PP Knin da postupi i sankcionira prekršitelje Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Galerija :: Novo stanje